top of page

AVRUPA

YAKASI MASAJ SALONU HUZUR SPA CENTER

Huzur Spa Center; Avrupa Yakası Taksim Nişantaşı' nda Yeni Şubesi İle Masaj Salonları İçinde Fark Yaratmaya Başlamıştır.

Avrupa Yakası Masaj Salonu Olarak Yeni Şubesindeki Huzur Spa Center, Taksim Meydanı'na Sadece 1 Km, Nişantaşı Alışveriş Merkezine İse 350 Metre Mesafede Yer Almaktadır.

Masaj Salonları modern bir şekilde dekore edilmiş odalarıyla şehrin tüm gürültülü ortamından uzak, ferah ve huzurlu ortamı ile sizlere çok özel anlar yaşatmak için Huzur Spa Center' ın sıra dışı Hizmet anlayışıyla tüm çalışanları eşsiz dakikalar sunmak için sizleri bekliyor.

Ayrıca, dinlenme alanındaki şık bar köşesinde çok çeşitli içecekler, kokteyller ve alkolsüz içecekler dahil sıcak ve soğuk içeceklerin tadını çıkarabilirsiniz.

Huzur Spa Center merkezinde Sauna, Türk Hamamı ve Masaj Olanakları sunulmaktadır.

Lütfi Kırdar Kongre Merkezi tesise 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. Amerikan Hastanesi ise 850 metre uzaklıktadır. Tarihi Sultanahmet semtine kolay ulaşım imkanı sunan Taksim Metro Durağı otele 20 dakikalık yürüme mesafesindedir. Huzur Spa Center, Atatürk Uluslararası Havalimanı'na 23 km uzaklıktadır.

HUZUR SPA CENTER HAMAM FIRSATLARI

—  İstanbul Avrupa Yakası Hamam

“Huzur Spa Center'da Türk Hamamı, Haftanın Her Günü Hizmet Vermektedir.” 

MASAJ SALONLARI DENİLDİĞİNDE AKLA GELEN TEK ADRES HUZUR SPA CENTER

Günümüzde Bir Çok Masaj Salonları Denildiğinde Akla Gelen Tüm Olumsuz Düşüncelere İnat, Huzur Spa Center; Müşteri Memnuniyetini İlke Edinmiş, Önceliği Kaliteli Hizmet Olan, Hijyenik Ortamları Sunan Bir Kuruluştur. Anadolu Yakası Masaj Salonları Arasında Gerçekleştirdiği Hizmet Anlayışı ile Hızlı Ve Doğru Büyüme İle Masaj Salonları Denildiğinde Akla ilk Gelen Masaj Salonu Olan Huzur Spa Center, Artık Avrupa Yakası Masaj Salonları İçinde Yerini En Sağlam Adımlar İle Atmaya Başlamıştır.

Siz Değerli Müşterilerimize, Avrupa Yakası Masaj Salonu Olarak; Taksim, Nişantaşı, Osmanbey, Beşiktaş, Mecidiyeköy Bölgelerinde Sizlere Rahatlıkla Ulaşmanızı Sağlayacak Tüm Çalışmalarımızı Tamamladık ve Sürprizlerle Dolu Masaj Keyfini Çıkarabileceğiniz Avrupa Şubemizde Huzur Spa Center Hizmete Başlamıştır.

bottom of page