top of page

G5 MASAJI İLE İNCELME NEDİR?

G5 Masajı ile incelme uygulaması G5 makina ile yapılmaktadır. Yaydığı hızlı titreşim sayesinde uygulanacak bölgeye iterek sıkıştırma yöntemiyle yoğun yağların yok olmasını ve yine o bölgedeki selülitlerin yakılmasıyla ciddi oranda, yan zayıflama ürünlerinin de kullanımıyla beraber istenen sonuç elde edilmektedir.

G5 Masajı Hangi Amaç İçin Kullanılmaktadır?

Gerginleşmiş noktaları ve spazmları yatıştırmaya, ödemlerin ve yorgunluk sonrası kaslarda biriken laktik asitin atılmasında yardımcı olur. Ritmik masaj ile kan dolaşımı hızlandırır, ciltte yaşlanma çizgilerini azaltacağı gibi ciltte esneklik oluşumunu sağlar. G5 masajı bölgesel incelmede kullanılan ve hızla yaygınlaşan bir yöntemdir. G5 makina ile yapılan masaj sayesinde kan akışı hızlandırılarak, damarların açılması sağlanır ve vücut tamamen toparlanır. G5 masajının bir başka en önemli sağladığı amaç da diğer yağ yakma uygulamaları olan pasif jimnastik uygulaması yapılmadan önce daha hızlı bölgelerin ısınmasıyla yağ yakma işlemini başarı ile sonuçlanmasını sağlar.

G5 Masajı Hangi Bölgelerde Yapılmalıdır?

G5 masajı, makina ile yapılırken tüm vücutta uygulanabilmektedir. Fakat kalça, pop bölgeleri, kol ve üst bacakta oluşan selülitlerin giderilmesinden çok daha iyi bir çözüm sağlıyor.

G5 Masajı Zararlı mıdır?

G5 masajı kesinlikle bir zararlı işlemi yoktur. Uzun yıllardır hem ülkemizde hemde tüm dünyada başarılı bir şekilde bölgesel incelme, selülit gidermede ve kırışıklıkların düzelmesinde etkin rol oynamaktadır.

G5 Masajın Faydaları Nelerdir?

Ritmik masaj ile kan dolaşımını hızlandırarak cilde esneklik sağlamaktadır ve ciltte yaşlanma çizgilerini azaltır. Dolaşımı geliştirir, ağrıları yok eder ve vücut yorgunluğunu ortadan kaldırır. G5 masajı ile kas ve eklemlerde biriken toksinlerin vücudumuzdan çok kolay atılması sağlanır. Sertleşen ve yıpranan kasların ve eklemlerin yumuşatılması sonucunda çok daha rahat bir şekilde hareket edilmesine yardımcı olur. Kas ve eklemlerin hareket kabiliyeti artarak, eklemler daha kaygan hale gelir. Ayrıca karın kaslarının sıkılığının arttırılması bağırsak hareketlerini kolaylaştırmakta ve dolayısıyla sindirim bozukluklarının giderilmesinde etkili rol oynamaktadır.

G5 MASAJI İLE İNCELME SEANSLARINA KATILMAK İÇİN BİZİ HEMEN ARAYIN

bottom of page