top of page

HUZUR SPA CENTER CİLT BAKIMI, BÖLGESEL İNCELME, HAMAM, SAUNA VE MASAJ FIRSATLARI

Huzur Spa Center; İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası şubelerinde insan sağlığı, rahatlığı ve insan bedeninin kişisel bakımına ihtiyaç duyduğu bir çok hizmet vermektedir. Vermiş olduğu hizmetler sayesinde insan vücudunun ihtiyacı olan rahatlamayı tecrübeli ve sertifikalı çalışanları ile yapmaktadır. Sizlere sunduğumuz hizmetlerin detaylarını buradan öğrenebilir ve online randevu sayfamızdan hemen bir randevu oluşturabilirsiniz.

Sağlık ve beden rahatlığınız için masaj hizmetlerimizi, vücudunuzda bulunan bölgelerdeki fazla yağ ödem atmak için bölgesel incelme hizmetlerimizi, kırışık bir cilde elveda demek için cilt bakımı hizmetlerimizi, derin bir temizlik kese köpük için hamam hizmetlerimizi ve buhar ile rahatlamak için de sauna hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz. Bizi sosyal medyada da takip ederek masaj ve diğer hizmetlerimizin olduğu fırsatları kaçırmadan yararlanabilirsiniz.

Lenf Drenaj Masajı

Lenf drenaj sistemi vücutta yaşadığımız çeşitli hastalıklarda, vücut şişmelerinde biriken ödemlerin atılmasını sağlayan ritmik masaj tekniği ile hücre ve dokulara besin sağlayan cihaz sayesinde vücudu adeta yenileyen beyaz kan dolaşımıdır. Tüm vücudu saran bir tedavi şeklidir. Uyguladığı masaj tekniği ile uygulanan bölgeyi vücudun üst tarafına doğru masaj hareketi yaparak ödemlerin idrar yolu ile vücuttan çıkarılmasıdır.

Pasif Jimnastik Masajı

Pasij jimnastik, vücudumuzun kaslarını herhangi bir efor sarf etmeden elektro terapi adı da verilen bir cihazla kaslara elektriksel dalgalar ile uygulanan uyarma işlemine denir. Bu işlem sayesinde vücudun kilolu bölgelerinde incelme görülmektedir.

G5 Masajı İle Bölgesel İncelme

G5 Masajı ile incelme uygulaması G5 makina ile yapılmaktadır. Yaydığı hızlı titreşim sayesinde uygulanacak bölgeye iterek sıkıştırma yöntemiyle yoğun yağların yok olmasını ve yine o bölgedeki selülitlerin yakılmasıyla ciddi oranda, yan zayıflama ürünlerinin de kullanımıyla beraber istenen sonuç elde edilmektedir.

Kavitasyon Bölgesel İncelme

Kavitasyon, ses dalgalarının cilt yüzeyindeki yağlı bölgelerin olduğu alan içindeki yağ dokusunun ultrason ses dalgaları ile yapılan yüksek basınç işlemi yapılarak hücrelerin parçalanarak yok olmasını sağlayan bölgesel incelme tekniklerinden en fazla kullanılan bölge bazlı yağ eritme tekniğidir.

Bölgesel İncelme

Huzur Spa Center Bölgesel İncelme teknikleri ile vücudunuz yeniden kimlik kazanacak. Kavitasyon, G5 masajı, Pasif jimnastik ve Lenf drenaj bölgesel incelme masaj uygulamalarıyla sizleri masaj salonlarımıza bekliyoruz.

Anti-Aging Cilt Bakımı

Anti-Aging uygulamamız ile "geriye yaşlanma" Huzur Spa Center Cilt Bakımı seanslarıyla artık yaşlı bir cilde elveda.

Yosun Maskesi

Stres ve selülit giderici, zayıflatıcı, toksin atıcı, sindirim ve dolasım sistemini düzenleyici, cildi güzelleştirici özellikleri bulunan yosun maskesi terapisinin en önemli kuralı deniz suyu ve deniz yosununun kullanılmasıdır.

Medikal Masaj

Ağrıları gideriyor, kan dolaşımını düzenliyor, iç organları rahatlatabiliyor. Son yıllarda önemi giderek daha iyi anlaşılmaya başlayan ve doktorların reçetelerine girmeye başlayan medikal masaj pek çok rahatsızlığın giderilmesinde önemli bir rol oynuyor.

İstanbul Avrupa Yakası şubemiz ile hamam keyfi Huzur Spa Center`da! Arındırıcı kese ve rahatlatıcı köpük masajı ile Türk hamamının tadına varacaksınız!

Sauna banyosunun insan sağlığına olumlu yönde birçok etkisi olduğu bilinmektedir.

Saunanın romatizmadan uyku bozukluğuna, gerginlikten depresif sıkıntılara kadar birçok konuda sağlık ile ilgili problemlere karşı iyileştirici ve tedaviye yardımcı olacak şekilde etki gösterdiği bugün birçok sağlık uzmanı tarafından kabul görmektedir.

 

Sauna, günün stresinden ve sorunlarından sıyrılıp; sıcak, nemli ve ahşap bir oda içerisinde ter atarak gevşeyip dinlenmenizi ve rahatlamanızı saglayan bir sağlık kabinidir. Saunanın yararları eski çağlardan beri insanlar tarafından bilinmekte olup depresif bozukluklar, kireçlenme, romatizma gibi daha bir çok hastalıgın tedavisinde kullanılmaktadır.

Baş - boyun, ense - omuz - sırt, sırt - bel, kol ve bacak gibi bölgelere yapılan ve genellikle bölgesel sorun olan bölgeye yönelik tedavi edici bir masaj uygulamasıdır. Huzur Spa Center' ın sizlere sunduğu bu fırsatı denemenizi tavsiye ederiz.

Aromaterapi Masajı

Huzur Spa Center' ın sizlere özel hazırladığı bitki özlerinden elde edilmiş karışımlardan hazırlanan masaj yağlarını kullanılarak uygulanan bir masaj yöntemidir. Bu masajda dikkat edilen, temponun düşük ve hareketlerin şiddetinin hafif olmasıdır. Rahatlatıcı, gevşetici ve dinlendirici bir özelliğe sahip bir masajdır. Bu masajda oluşan etki hem yapılan temas hem de uygulanan yağın kimyasal özelliği ile olmaktadır. Farkı amaçlar için elde edilmiş yağlar masaj yağları ile belli oranlarda karıştırılarak uygulanmaktadır.

Thai Masajı

Thai masajı, temel yapısını Hint Yoga ve Çin geleneksel tıbbının oluşturduğu bu masajda çoğunlukla bası ve germe hareketleri yapılmaktadır. Giyinik olarak yarı sert bir zeminde yapılmaktadır. Thai masajı, altmış çeşit germe, çekme, esnetme ve bası hareketleri uygulanabilen bu masaj bir buçuk saatten dört saate kadar sürebilen bir zaman diliminde yapılıp, masaj sırasında kişide her ne kadar rahatsızlık uyandırmaktaysa da uygulama sonrasında ciddi derecede fark edilebilir bir rahatlama olmaktadır.

Selülit Masajı

Haydi bayanlar baylar, Huzur Spa Center ile selülitlere son. Selülit tedavisinin en önemli ayağı masajdır. Selülit oluşumunun başlıca nedeni dolaşım bozukluğudur. Kan ve lenf dolaşımındaki bozukluk ve yağ dokusundaki artış toksik madde birikimine yol açar. Selülit Masajı kan ve lenf dolaşımını harekete geçirir ve dokuların taze oksijen ile dolmasını sağlar.

Selülit Masajı, deri altı kan dolaşımını iyileştirerek damarların çapının daraltılması ve kanın bacaklardan düzenli olarak akmasını sağlar. Böylece bozuk kan dolaşımının yeniden düzenlenmesi, hücrelere daha iyi oksijen gitmesi ve toksit maddelerin vücuttan atılması sağlanır.

Shiatsu Masajı

Bir tür enerji masajı olarak tanımlanabilir. Elle tedavi yöntemlerinin bir sentezidir.  Çin kökenli “akupresör” , Japon kökenli “anma masajı” ve modern tıbbı birleştirmiştir. Huzur Spa Center ile Şiatsu masajı insana hafiflik, huzur, ve dinçlik verir. Kas dokusunun esnekliğini arttırmaya yarar. Şiatsu masajı baş ve sırt ağrılarına iyi gelir. Zihni berraklaştırır ve düşünme hızınızı artırır.

Ayak Masajı

Uzun bir günü havasız, daracık ayakkabıların içinde geçiren ayaklarınıza bir bakın. Nasıl görünüyorlar? Nasıl hissediyorlar? Ayaklarınız pembe ve koşuya çıkmaya can atacak kadar sağlıklı mı? Muhtemelen değil. Daha çok on parmağınız birbirine yapışmış, sanki konservedeki balıklar gibi görünüyorlar, değil mi? Ayaklarınızın derisi ölü gibi görünüyor, rengi muhtemelen griye dönmüş ve nemli. Haydi, Huzur Spa Center ile ayaklarınızı ayak masajıyla canlandıralım.

 

Ayak masajı stresin azalmasını sağlar, kan dolaşımını hızlandırır ve ayakkabılar yüzünden oluşan rahatsızlığın yok olmasını sağlar. Dahası, ayak masajı vücudunuzun tamamının ve ayak kaslarınızın gevşemesine neden olur, ayak parmaklarınız, bilekleriniz ve kemerlerdeki gerilimin ve düğümlerin çözülmesini sağlar.

İsveç Masajı

Genellikle vücudun güne zinde başlamasına ya da yaşamın gündelik yorgunluk ve sıkıntılarından kurtulmak amacı ile yapılan genel dinlenme ve gevşeme yöntemi olarak kullanılan masaj türüdür. Burada önemli olan kişinin rahatlatılması ve bulunduğu ortamdan keyif almasının sağlanmasıdır. Huzur Spa Center sizlere uzman kadrosuyla bu fırsatı sunuyor. Batı tekniği ile yapılan ve genellikle masaj yağları kullanılarak yapılan bir masaj olup nadir durumlarda tercih halinde kayganlaştırıcı kullanılmadan da yapılabilen bir masajdır.

Bali Masajı

Derin etkileri bulunan hoş kokulu bali masajı, Huzur Spa Center kalitesi ile sizlerle buluşuyor. Bali masajının klasik masajdan ayrılan yönü sadece gevşeme sağlamaması, aynı zamanda vücudu atıklardan temizlemesidir. Kan dolaşımınızı arttıran bu masaj tekniğinde doğal ve aroma terapi metotlarına yer verilir. Rahatlama hissedeceğiniz masaj size beraberinde sağlık da getirecektir. Kullanılan aroma terapi yağları ile baskı noktalarınıza basınç uygulanır. Enerji merkezlerinizi dengeye getiren masaj, iç sisteminize de yarar sağlar. Var olan şiddetli ağrılarınızdan kurtulmanızı sağlayacak olan masaja bayılacaksınız.

Derin Doku Masajı

Bedensel ve ruhsal sorunların yarattığı eklem ağrılarından kurtulmak isteyenlerin başvurduğu derin doku masajı, enerji akımınızı dengeleyecek en etkili yöntemlerin başında geliyor. Huzur Spa Center bünyesinde uzmanların profesyonel olarak sunduğu bu hizmette, bedeniniz doğal dengesine kavuşuyor. Özellikle baş, omuz ve bacaklarınızın hizalanmasını sağlayan teknikler, ağrılı bölgelere uygulanıyor. Derin doku masajı, diğer masaj türlerine göre daha şiddetli olduğu gibi zamanla oluşmuş düğümlenmeleri de ortadan kaldırıyor. Vücudunuzu toksinlerden arındırıp kaslara besin gitmesini sağlayan masaj sayesinde kendinizi daha zinde ve canlı hissedeceksiniz.

Klasik Masaj

Günümüzde birçok insanın gün içerisinde yaşadığı stres ve yorgunluktan kurtulmak amacıyla başvurduğu etkili yollardan biridir. Alanında uzman kişiler tarafından yapılan klasik masaj teknikleri, dinlenmenizi ve gevşemenizi sağlayacaktır. Dilerseniz masaj yağı gibi kayganlaştırıcı malzemelerde kullanılabilir. Dolaşımınızı arttıracak dokuları ve hücreleri canlandıran uygulamalar, size keyifli anlar yaşatır. Günün yorgunluğundan ve stresinden kurtulmanızı sağladığı gibi vücudunuz güne zinde başlayacaktır. Huzur Spa Center' ın size verdiği güvenilir ortamda kendinizi daha rahat hissedecek, yapılacak uygulamaların tadını çıkaracaksınız.

Cilt Bakımı

Cildiniz, sizin karakterinizin görünen yüzüdür. Temiz ve arınmış bir cildin size kendinizi ne kadar iyi hissettireceğini düşünün. Nemini kaybetmiş, sarkmaların görülmeye başladığı cildinize yeni bir nefes aldırmaya ne dersiniz?

Huzur Spa Center uzman kadrosu, sizlere sunduğu kaliteli ve hijyenik ortamıyla kendinizi evinizde hissedeceksiniz. Karma, hassas, kuru ve yağlı cilt yapısına sahip olan bay ve bayanlara özel bakım teknikleri uygulandığında cildiniz ışık saçacak. Besleyici ve dengeleyici bakım türlerinin yarattığı olumlu etkileri anında hissedeceksiniz. Belirli aralıklarla yaptırdığınızda yaralar, açık gözenekler, stresten kaynaklı tahrişlere veda edebilirsiniz. Kırışıklarınıza iyi gelecek, toparlayıcı etkisi olan cilt bakımı hizmetlerimizi denemeniz için sizleri Huzur Spa Center' a bekliyoruz.

Ağda

İstenmeyen tüyleri ortadan kaldırmak için uygulanan geleneksel yöntemlerimizden biri olan ağda, kadınların vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Sir ağdanın kullanışlı yapısı, size zaman kazandıracaktır. Uzman kişiler tarafından kısa sürede birçok bölgenize uygulanacak yöntemlerden sonra cildinize gereken bakım ve özen gösterilmektedir. Huzur Spa Center' ’ın çalışanları tarafından güvenilir olan bu ortamda sizlere uygulanan ağda, uzun süre etkili olacak, kıl kökleriniz yumuşamaya başlayacaktır. Uygulanacak alanın hijyeni ve ağdanın sıcaklığı önemli olan iki unsurdur. Ağda yaparken seri olmak gereklidir. Vücudunuzdaki uyuşukluk geçmeden tamamlanması gereken işlemleri en kusursuz şekilde size sunan Huzur Spa Center' dan  alacağınız hizmetten memnun kalırsınız.

Please reload

bottom of page