top of page

ANADOLU

YAKASI

ATEŞEHİR MASAJ SALONU HUZUR SPA CENTER

Vücut masajı için ne denilebilir ki… Tam bir şölen, 90 dakikalık bir mutluluk. Ağrıyan sırtlar, tutulan boyunlar, gerilen kaslar için herhalde masajdan daha güzel bir armağan olamaz. Bizde Huzur Spa Center olarak, İstanbul Anadolu Yakası Ataşehir' de bu hizmeti sizlere uzman ekibimizle ''sağlık ilkesini" temel alarak sunuyoruz.

 

Masaj bir süreliğine bile olsa dış dünyanın tüm stres ve kargaşasından uzak fiziksel, zihinsel ve ruhsal bir arınma, rahatlama molasıdır. Huzur Spa Center olarak, İstanbul Anadolu Yakası Ataşehir' de, masaj seanslarımız uzman ve deneyimli çalışanlarımız  tarafından, kişinin cilt yapısı göz önünde bulundurularak besleyici, nem depo edici, ödem sökücü, yağ yakımını hızlandırıcı özellikleri olan buğday, susam, biberiye, limon, portakal, gül, ylang ylang gibi yağlar kullanılarak yapılmaktadır.

ATAŞEHİR HUZUR SPA CENTER'DA PAKET KAMPANYASI!

AYLIK SEANSLARIMIZDAN YARARLANMAK İSTEYENMÜŞTERİLERİMİZE ÖZEL 1,050 TL'YE TAM 7 SEANS!

ANADOLU YAKASI MASAJ SALONLARI ARASINDA KALİTELİ HİZMETİ İLE FARK YARATIYOR.

İstanbul Anadolu Yakası Ataşehir' de Huzur Spa Center Olarak Hizmetlerimiz

 

Huzur Spa Center Anadolu Yakası Ataşehir Masaj Salonları Arasında En Çok Tercih Edilen Şubedir. Masaj Salonu Arıyorsanız, Huzur Spa Center Ataşehir Merkezinde Bostancı, Kadıköy, Kartal, Maltepe ve Pendik'e Şimdi Çok Yakın! Bostancı ve Kadıköy' e 5 km Mesafedeyiz.

Huzur Spa Center alanında tecrübeli ekibi ile sizlere, cilt bakım ve ağda gibi bakım hizmetlerini sunmaktadır. Ayrıca Huzur Spa Center; masaj salonu hizmetlerimiz içerisinde ise klasik, derin doku, bali, İsveç, shiatsu, selülit, thai, aromaterapi ve bölgesel masaj çeşitlerimizden seçim yaparak yararlanabilirsiniz. Huzur Spa Center,  İstanbul Anadolu Yakası Ataşehir' de vermiş olduğumuz tüm hizmetlerimizin detaylarını hizmetlerimiz bölümünde görebilirsiniz.

 

Huzur Spa Center Anadolu Yakası masaj salonları arasında müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, dokunuşun farklılığı mottosu altında,  misyonu misafirlerine huzur dinginlik sağlamak ve sağlıklı dinç bir yaşam tarzı sunmaktadır. İstanbul Kadıköy ilçesine 5 km uzaklıkta, bulunduğu konum itibari ile Bostancı Köprüsü, İçerenköy Carrefour ve Bostancı - Kozyatağı metro istasyonlarına  yaklaşık 10 dk. uzaklıktaki merkezinde, siz değerli müşterilerimizi kalitenin adresi ve Anadolu Yakası Masaj Salonları arasında en çok tercih edilen masaj salonu olan Huzur Spa Center' a bekliyoruz.

ANADOLU YAKASININ LİDER MASAJ SALONU HUZUR SPA CENTER'A ULAŞIM ÇOK KOLAY!

Huzur Spa Center Anadolu Yakası bölgesinde adeta tüm ilçelere ulaşımı en kolay noktadaki masaj salonu ve cilt bakımı hizmeti veren bir kuruluştur. Bulunduğu konumuyla, alış veriş merkezleri, cinema salonları, İstanbul'un en seçkin restoran ve cafeleri gibi etrafında elit bir yaşam alanı bulunan, müşterilerini her zaman özel hissettiren bir anlayışla hizmetine son sürat devam etmektedir.

Müşterilerimizden aldığımız geri dönüşler sayesinde kalitemizi gün geçtikçe artırarak masaj salonları arasındaki lider firma kimliğimizi hiç bozmadan devam etmekteyiz. Anadolu yakası bölgesinde Ataşehir merkezi dışında özellikle Maltepe, Kartal, Pendik ve Bostancı semtlerinde de bizlere ulaşmak isteyen müşterilerimizin hem bölgedeki masaj salonlarının kalitesi hem de Huzur Spa Center'ın kolay ulaşımı sayesinde seanslarımıza katılan ziyaretçi sayımız ciddi seviyelerde artmaktadır.

www.huzurspa.com adresimizde bulunan anında canlı destek ve abone listesi gibi uygulamalarımıza katılarak bizlere her an ulaşabilir ve her kampanyamızdan haberdar olabilirsiniz. Ayrıca facebook, instagram ve twitter adreslerimizi takip ederek anlık kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

bottom of page