top of page

BÖLGESEL İNCELME MASAJ UYGULAMALARI

Bölgesel incelme en başta belirtmemiz gerekir ki, bir insanın vücut yapısının normalden daha fazla kilolu ve yağlı olduğu durumlarda kilo azaltma yada diyet yapma gibi bir teknik değildir. Bölgesel incelme tekniği, kişinin genetik, içsel ve dışsal nedenlerden dolayı biriken yağlanmanın vücudumuzda homojen şekilde dağılmadığını düşünecek olursak, bölgesel incelme tekniği vücuttaki yağlanmanın ortadan kalkmasını hızlandırır. 

 

Hiç bir zayıflama yöntemi tek başına çare olmamakla beraber, bölgesel incelme tekniği de tek başına çare olmadığını belirtmeliyiz. Kilo vermek isteyen bir kişinin olmazsa olmaz yapmak zorunda olduğu diyet, spor ve sağlıklı yaşamın gereklilikleri içinde mutlaka bölgesel incelme tekniğinin de uygulanması olduğudur. Bu yöntem diyet ve spor yaptığınızda vücut içinde biriken yağların çeşitli teknolojik ekipmanlar yardımı ile yağın bulunduğu bölgeyi eritme ve parçalama işlemi ile o bölgede dağılmasını ve istenmeyen vücut yağların ortadan kalkmasını sağlayan bir tekniktir. Kısaca bölgeden uzaklaştırma yöntemidir. Unutmayın ki spor ve diyet vücudumuz içinde biriken bölge bazlı yağların tamamen yok olmasını sağlamaz. Bu nedenle kesinlikle bölgesel incelme, spor ve diyet uygulamalarını beraber uygulamanız tam bir çözüm sağlayacaktır.

HANGİ BÖLGESEL İNCELME HİZMETLERİ UYGULANMAKTADIR?

Huzur Spa Center'da bir çok bölgesel incelme teknikleri uygulanmaktadır. Gelişen teknoloji ile bizlerde kendimizi aynı paralellikte geliştirerek sizlerin beklentilerini en üst noktada karşılamak her zaman görevimiz oldu. Bu bağlamda tüm masaj salonlarımızda Kavitasyon Masajı, G5 Masajı, Pasif Jimnastik ve Lenf Drenaj Masajı gibi alabileceğiniz bölgesel incelme uygulamaları ile istediğiniz vücuda kavuşmanızı sağlamaktayız.

Kavitasyon Bölgesel İncelme

Kavitasyon, ses dalgalarının cilt yüzeyindeki yağlı bölgelerin olduğu alan içindeki yağ dokusunun ultrason ses dalgaları ile yapılan yüksek basınç işlemi yapılarak hücrelerin parçalanarak yok olmasını sağlayan bölgesel incelme tekniklerinden en fazla kullanılan bölge bazlı yağ eritme tekniğidir.

Kavitasyon Masajı
G5 Masajı

G5 Masajı ile incelme uygulaması G5 makina ile yapılmaktadır. Yaydığı hızlı titreşim sayesinde uygulanacak bölgeye iterek sıkıştırma yöntemiyle yoğun yağların yok olmasını ve yine o bölgedeki selülitlerin yakılmasıyla ciddi oranda, yan zayıflama ürünlerinin de kullanımıyla beraber istenen sonuç elde edilmektedir. 

G5 Masajı
Pasif Jimnastik Masajı

Pasij jimnastik, vücudumuzun kaslarını herhangi bir efor sarf etmeden elektro terapi adı da verilen bir cihazla kaslara elektriksel dalgalar ile uygulanan uyarma işlemine denir. Bu işlem sayesinde vücudun kilolu bölgelerinde incelme görülmektedir.

Pasif Jimnastik
Lenf Drenaj Masajı

Lenf drenaj sistemi vücutta yaşadığımız çeşitli hastalıklarda, vücut şişmelerinde biriken ödemlerin atılmasını sağlayan ritmik masaj tekniği ile hücre ve dokulara besin sağlayan cihaz sayesinde vücudu adeta yenileyen beyaz kan dolaşımıdır. Tüm vücudu saran bir tedavi şeklidir. Uyguladığı masaj tekniği ile uygulanan bölgeyi vücudun üst tarafına doğru masaj hareketi yaparak ödemlerin idrar yolu ile vücuttan çıkarılmasıdır.

Lenf Drenaj Masajı

BÖLGESEL İNCELME SEANSLARINA KATILMAK İÇİN BİZİ HEMEN ARAYIN

bottom of page