top of page

ANADOLU

YAKASI

KARTAL MASAJ SALONU HUZUR SPA CENTER

İstanbul' un en iyi masaj ve cilt bakımı hizmetini Anadolu Yakası şubelerindeki merkezinde en iyi deneyimini müşterilerine yaşatan Huzur Spa Center, hizmet ağını genişleterek Kartal ilçesinde masaj salonu arayan müşterilerine özel seanslarına başlamıştır. Hizmetleri içinde tüm masaj çeşitlerinin yanında cilt bakımı seanslarına da girebileceğiniz gibi sıcak karşılama ve sizleri çok özel hissettirecek sürprizlerle dolu anlarıyla unutulmaz bir gün geçireceksiniz.

Bizimle ister telefonla isterseniz online randevu sistemimize ile masaj ve cilt bakımı için randevu alabilirsiniz. Uzman müşteri hizmetlerimiz size en uygun masaj çeşidini ve cilt bakımı için detayları vererek doğru hizmeti almanız için yardımcı olacaktır. Kartal ilçesinde masaj ve cilt bakımı işlemleri için merkez numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

MASAJ KEYİF DEĞİL VÜCUDUNUZUN İHTİYACIDIR!

VÜCUDUNUZUN SAĞLIĞI İÇİN MASAJ UYGULAMALARINDAN KENDİNİZİ EKSİK BIRAKMAYIN. SAĞLIKLI BİR BEDEN İÇİN ŞİMDİ BİZİ ARAYIN!

ANADOLU YAKASI KARTAL MASAJ SALONLARI ARASINDA SÜRPRİZ HİZMETLERİYLE SİZLERİ BEKLİYOR.

Huzur Spa Center'da geçireceğiniz saatler, tam manada bir sağlık ve keyif tatiline eş değerdir. Uzman terapistlerin, rahatlatıcı ve ağrı dinlendirici seansları eşliğinde doyurucu bir deneyim yaşayacaksınız. Huzur Spa Center'da, tekli masaj odaları, dinlenme alanı ve cilt bakımı odalarında kendinizi yenileyeceksiniz. Masaj, spa klasikleri, vücut ve cilt bakımlarının yanı sıra Huzur Spa Center'da özel spor masajlarıyla gününüzün en iyi kısmını geçireceksiniz.

DAHA FAZLA BİR YAŞAM İÇİN MASAJ!

bottom of page