top of page

ANADOLU

YAKASI

MALTEPE MASAJ SALONU HUZUR SPA CENTER

Huzur Spa Center, spa endüstrisinde ulusal tecrübeye sahip, vücut mekaniği konusunda kapsamlı bilgiye sahiptir. Spor masajı, derin doku, sıcak taşlar, gebelik masajı ve zayıflama selülit karşıtı masaj konularında uzmanlaşmış masözleri tüm şubelerimizde olduğu gibi Maltepe şubemizde de bulundurmaktayız. Her zaman en iyi tedaviyi sağlamak ve insanlara genel sağlığı, huzuru vermeye çalışmaktayız. Huzur Spa Center, spa tedavileri için ve tıbbi yaklaşıma ihtiyaç duyanlar için kitap yapacak birinci sınıf bir tecrübeye sahiptir. Kusursuz cilt ve vücut değerlendirmelerimiz ile her zaman olağanüstü bir masaj hizmeti aldığınızdan emin olabilirsiniz.

GEVŞEMENİZE YARDIMCI OLUYORUZ!

Stresli Anlarınızdan Kurtarmak ve Vücudunuzun Rahatlaması İçin Uçucu Yağlar Kullanılarak, Tüm Terapistlerimiz, Gençleşip Gevşemenize Yardımcı Olmak İçin Nazik, Yavaş ve Uzun Vuruşlar Kullanırlar.

ANADOLU YAKASI MALTEPE'DE MASAJ SALONUMUZ BÜYÜK FIRSATLARLA SİZLERİ BEKLİYOR!

Huzur Spa Center'da Derin Asya Masajı’ndan, Bali Masajı’na, Spor Masajı’ndan, Lokal Masaja kadar bir çok farklı masaj hizmetini profesyonel ellerden alabileceksiniz ve hayatınızı rahatlatan huzurlu bir mola vereceksiniz. İstanbul'da bulunan diğer masaj salonu şubelerimizde olduğu gibi Maltepe şubemizde de bilgimizi ve hizmet kalitemizi sizlere en iyi şekilde hissettirmek için çalışıyoruz.

bottom of page